Lijst deelnemende organisaties Zeppe & Zikki affichecampagne 2013

Aaigem, Sint-Vincentiusschool Aaigem

Aalbeke, Gemeente Aalbeke + school Aalbeke

Aalbeke, gezinsbond aalbeke

Aalst, Sint Augustinus Instituut

AALST, Sint-Maarteninstituut

Aalst, Sint-Maarteninstituut, lagere school

AALTER, Emmaüsbasisschool

Aalter, Taborschool

Aalter, Taborschool

Aalter-Lotenhulle, Taborschool Lotenhulle

Aartselaar, Gemeentelijke basisschool Cade

Adinkerke - De Panne, De Leerplaneet

Affligem (Teralfene), GO basisschool Affligem

Alken, BS Wonderwijs

Alsemberg, SINT VICTOR

Alveringem, GBS Spelenderwijs

Anderlecht, GBS Scheut

anderlecht, Raymond Vanbelleschool

Anderlecht, Sint Niklaasinstituut

Anderlecht, Veeweide school

Antwerpen, Basisschool De Brug

Antwerpen, basisschool st Aloysius

Antwerpen, De Apenstaartjes

Antwerpen, De wereldreiziger

antwerpen, gbvs de dobbelsteen

antwerpen, gvbs de dobbelsteen

Antwerpen, Heilig hart instituut

Antwerpen, Heilig hart instituut

Antwerpen, Kleuterschool De musjes

Antwerpen, Siblo 8 De Wissel

Antwerpen, SIBLO DE LEYDRAAD

Antwerpen, Sint-Henricus (lagere school)

Antwerpen, Sint-Lievenscollege

antwerpen, Sint-Norbertus Groenstraat

Antwerpen, Stedelijke basisschool Alberreke

Antwerpen, Stedelijke basisschool De Sterrenkijker

Antwerpen, Stedelijke Basisschool De Zwemschool

Antwerpen, Stedelijke Basisschool 'Het Groene Eilandje'

Antwerpen, Stedelijke basisschool Musica

Antwerpen, Stedelijke Basisschool Sportomundo

Antwerpen, Via Louiza

Anzegem, Basisschool Het Bollebos

Anzegem, Jeugddienst

ARDOOIE, GBS DE ZONNEBLOEM

Arendonk, GBS Sint-Jan

Arendonk, Jeugd Rode Kruis Arendonk

Asse, Campus Vijverbeek

Assebroek - Brugge, BSGO Koninklijk Atheneum Assebroek

Assenede, BSGO De Wegwijzer

Avelgem, Gemeente Avelgem

Baal, Sint Annaschool

Baal, Vrije School Putkapel  -  Be Bosstraat

Baardegem, Vrije Basisschool De Margriet

baasrode, gemeenteschool De Schakel 

Baasrode, Visitatieschool

Balen, Freinetschool De Klimboom

Balen, Gbs de bijenkorf

Balen, Gemeentebestuur Balen

Balen, School De Twinkeling

Bavikhove, VBS De Wingerd

Beernem, VBS De Zonnebloem

Beerse, Giblo

Beerzel, Vrije Basisschool Maria Middelares

BEGIJNENDIJK, Gbs De Puzzel

Bekkevoort, Politiezone Hageland

Berchem, BSGO Het Avontuur

Berchem, GVBS De Schatkist

Berchem, Stedelijke Basisschool Fruithof

Berendrecht, Berenschool

BERINGEN, BS 't Ateljeeke van het GO

Berlaar, Gemeentelijke Basisschool Berlaar-Heikant

BERLAAR, GEMEENTELIJKE BASISSCHOOL HEIKANT

Berlare, VBS De Duizendpoot

berlare, VBS duizendpoot 

Beveren, Heilig Hartschool

Beveren, St. - Martinusschool

Beveren-Leie, Ouderraad vrije basisschool Beveren-Leie

Beverlo Beringen, vrije basisschool Westakker

Bierbeek, GBS 't Klavertje

Bierbeek, Vrije basisschool De Kinderberg

Bikschote, Bikschooltje

Bilzen, GVB De Wilg

Bilzen, Politiezone Bilzen-Hoeselt-Riemst

Bilzen, St.-Mauritius

Bilzen, stad Bilzen

Bilzen, 't Willerke

Bilzen, VBS 't Scholierke Kleine-Spouwen

Bissegem, Lagere school Sint-Vincentius

Blaasveld, Kleuterscholen Sint-Jorisschool Blaasveld

Blaasveld, Sint-Jorisschool

Blankenberge, Politiezone Blankenberge - Zuienkerke

Blankenberge, VBS Sint-Jozef

BLANKENBERGE, VBS SINT-PIETER

Blankenberge, VBS 't Zandschooltje

booienhoven, de kleine picasso

Boom, GVB De Reuzenboom

Borgerhout, Basisschool Mozaïek

Borgerhout, De zevensprong

Borgerhout, SB De Esdoorn

Borgerhout, Sb Kleine Muze

Borgerhout, Stedelijke Basisschool "De Esdoorn"

borgerhout, Stedelijke basisschool De Esdoorn

Borgerhout, Stedelijke basisschool Flora

Borgerhout, Stedelijke Basisschool Flora

Borgerhout, Stedelijke Basisschool Hét TalenT

Borgerhout, Xaveriuscollege

Borgloon, BS DE LINDE

Bornem, Sint-Bernardusschool

Borsbeek, Gemeente Borsbeek

Borsbeek, Gemeentebestuur Borsbeek

BOUTERSEM, IBSO WOUDLUCHT

Bouwel, OZCS Zuid-Kempen vzw Vrije Basisschool Klavertje 3

Brakel, PZ Brakel - Horebeke - Maarkedal - Zwalm

Brakel, Vrije Basisschool Sint-Augustinus

Brasschaat, Basisschool van het Koninklijk Atheneum Brasschaat

Brasschaat, giko-kaart 't veldhoppertje

Brasschaat, Mater Dei

Brecht, BS De Brug ( school )

Brecht, BS GO! De Brug

Brecht, Bulo Kristus Koning

brecht, Gemeente Brecht

Brecht, GVBS Maria Middelares

Brecht, Scholengroep Klavertje Drie Overbroek

Brecht, Vrije Basisschool Maria Middelares

Bredene, BS De zandlopertjes

Bredene, Europaschool Bredene

Bredene, Parichiaal Schoolcomité Zandvoorde-Conterdam

Bree, Basisschool Kadee Tongerlo

Bree, De wissel Opitter

Broechem , VBS De Springplank - GLS De sleutel

Brugge, Basisschool Sint-Jozefsinstituut

Brugge, BSGO Brugge Centrum

Brugge, School De Spycker

Brugge, Sint-Leocollege

Brussegem, Vrije basisschool Rinkeling

BRUSSEL, BSGO De Kleurdoos

Brussel, GBS  Vande Borne

brussel, koningin astridschool

Brussel, Oudercomité SOM

Budingen, Gesubsidieerde Vrije Basisschool 'De Bron'

buggenhout-Opstal, vrije basisschool

Buizingen, BS Beukenbos

Damme, OLVA Vivenkapelle "De HulstHaegen"

DE HAAN, Dienst veiligheid

de Klinge, vzw gemengde vrije basisschool de hoge geest

De Panne, Gemeentebestuur De Panne

De Pinte, Gemeentelijke basisschool De Pinte

Deerlijk, Gemeentelijke BBO-school De Kim

Deerlijk, VBS Sint-Lodewijk

Deinze, GVBS Mozaïek Astene

Denderbelle, VB De Bellewij

Denderhoutem, Basisschool Molenveld

Denderleeuw, Gemeentebestuur Denderleeuw

Denderleeuw, Jeugd Rode Kruis-Liedekerke

Denderleeuw, Katholieke Centrumschool Denderleeuw

Dendermonde, BASISSCHOOL ATHENEUM

Dendermonde, Visitatieschool

Dendermonde, Vrij Technisch Instituut

Dentergem, Gemeente Dentergem

Dessel, De Zevensprong

Dessel, GBS De Kangoeroe

Dessel, Vrije basisschool de weg-wijzer

Destelbergen, Basisschool Pius X

Destelbergen, Gemeente Destelbergen

Deurne, Basisschool Immaculata

Deurne, Basisschool Kadee

DEURNE, GVGB ANDROMEDA

Deurne, Het Baronneke, lagere school

Deurne, SB Het Baronneke

Deurne, SB InPEERia

Deurne, stedelijke basisschool De bever

Deurne, TTV STABELINO  (Tafeltennisclub)

Diepenbeek, Gemeentebestuur Diepenbeek

Diest, Basisschool Voorzienigheid

Diest, Sint-Jan Basisschool Lager

Diest, Sint-Jan Eerste graad

Diksmuide, Basisschool W'Ijzer

Dilbeek, BS GO! De Vlinder

dilbeek, chiro windekind

Dilbeek, Dienst Jeugd Dilbeek

Dilbeek, Gemeente Dilbeek

Dilbeek, lokale politie dilbeek

Dilsen- Stokkem, Stedelijke Basisschool 1

Dilsen-Stokkem, SBS De Horizon

Dilsen-Stokkem, Stad Dilsen-Stokkem

Dilsen-Stokkem, Stedelijke Basisschool 2

Dilsen-Stokkem, 't Schakeltje

Dilsen-Stokkem, Vrije Basisschool 'De Startbaan' Lanklaar

Drieslinter - Linter, Vrije Basisschool De Regenboog Drieslinter

Duffel, Gemeentelijke Basisschool 't Kofschip

Edegem, PZ HEKLA

EEKLO, Provinciaal Technisch Instituut

Eernegem, ouderraad VBS Eernegem

Eke, VBS Eke Landuit

Ekeren, Sb de Kleurenboom

Eksaarde Lokeren, Vrije Basisschool Dol-Fijn Eksaarde

Emblem, Sint-Jozefschool

Eppegem, GBS De Waterleest

Erembodegem ( terjoden), Vrije basisschool De Luchtballon

Erembodegem, Vrije basisschool DE STIP

Erps-Kwerps, VBS Mater Dei

Ertvelde, Basisschool De Regenboog

Essen, St .Jozefschool

Essen, WIGO basisschool

Evergem, Politiezone Assenede/Evergem

Evergem, SBSO Evergem

Evergem, Vrije Basisschool Sint-Franciscus

Galmaarden, GBS Galmaarden

Gavere, Vrije Basisschool Gavere - Semmerzake

Geel - Bel, De Toveboom

Geel, Politiezone Geel Laakdal Meerhout

Geel, SBS de Katersberg Geel

Geel, VBS De Regenboog

Geel, Vrije basisschool Sint-Hubertus

Gelrode, vbs Gelrode

Geluwe, Jeugd Rode Kruis Groot-Menen

Genk, BS GO! Europaschool Genk

Genk, BS GO! Het Kompas

Genk, Freinet on the MOVE

Genk, G.V. Basisschool

genk, 't Schoolke

Gent , Vrije basisschool de Mozaïek

Gent, Basisschool "De Stadspoort"

Gent, Basisschool de Oogappel

Gent, Basisschool Victor Carpentier

Gent, BS De Panda

Gent, BS De Piramide

Gent, Bs Voskenslaan

Gent, Daltonschool De Lotus

Gent, De Bollekens

Gent, G.V Basisschool

Gent, GVBS Sint-Paulus

Gent, K.A. Voskenslaan

Gent, Kleuterschool Ter Leie

Gent, OOBC Nieuwe Vaart

Gent, SBS de panda

Gent, Sint paulus basisschool

Gent, St-Paulus

Gent, Vrije Basisschool De Mozaïek

Gent, Vrije Handelsschool Broeders te Sint-Niklaas

Gentbrugge, Basisschool Henri D'Haese

Geraardsbergen, basisschool sint-jozefsinstituut

Gistel, BSGO De klimop

glabbeek, de kleine wereld

Gooik, Sportbasisschool De Oester

Grembergen, Basisschool van het GO! 't Vlasbloempje

Grimbergen, GBS de negensprong

Grimbergen, Sint Jorisschool

Grobbendonk, VZW OZCS Zuid-Kempen Mariaschool

Gullegem, vrije kleuterschool

Haacht, GBS Haacht

Haacht, Gemeentebestuur Haacht

Haacht, Politiezone Boortmeerbeek/Haacht/Keerbergen

Haaltert, Bs De Speelplaneet

Haaltert, gemeentebestuur Haaltert

Haaltert, VBS Sint-Gorik

Hakendover, GVBS Stap voor Stap

Halen , VBS 't OOgappeltje

Halen, Vrije Basisschool

Halle, Don Bosco Halle

Halle, GO De Leerboom

Halle, Heilig Hart en College

Ham, Basisschool De Sterre

Ham, Basisschool De Zevensprong

Ham, Jeugddienst Ham

Hamme, gemeente Hamme

Hamme, pz Hamme Waasmunster

Hamme, Vrije basisschool Zogge

HANSBEKE, Sint-Paulusschool

Harelbeke, VBS De Vleugel

Harelbeke, vbs St.-Augustinus

Harelbeke, Vrije basisschool Sint-Rita

Haren (Brussel), Vrije Basisschool "Kameleon" Haren

Hasselt, BS Het Lyceum

Hasselt, Daltonschool2

Hasselt, Hotelschool Hasselt KTA3

Hasselt, Kindercampus Boomgaard

Hasselt, Kindercampus De Hazelaar

Hasselt, Kindercampus Godsheide

hasselt, kleuterschool de beverzak

Hasselt, Stedelijke Academie voor Schone Kunsten

Hechtel-Eksel, Gemeentebestuur

Hechtel-Eksel, Gemeentelijke Basisschool Eksel

Heffen, Vrije Bassischool De Vlieger

Heist-op-den-Berg, basisschool Heilig-Hartcollege

Heist-op-den-Berg, basisschool Heilig-Hartcollege

Heist-op-den-Berg, BSGO Campus Hof Van Riemen

Heist-op-den-Berg, Heilig-Hartcollege

Heist-op-den-Berg, Vrije Basisschool Heist-centrum

Hemiksem, Gemeentelijke Basisschool

Herdersem, sbs 't Meivisje

Herent, De Kraal

Herent, Politiezone HerKo

Herentals , GVB Leertuin

Herentals, Basisschool Wijngaard

Herenthout, GEMEENTEBESTUUR

Herenthout, Gemeenteschool Klim-op

Herenthout, VLS De Luchtballon

Herk-de-Stad, Vrije Basisschool Sint-Martinus

Herne, Gemeente Herne

Herselt, GVBS de graankorrel

Hertsberge, VBS de Bosbes

Herzele, Gemeentebestuur Herzele

Herzele, VBS Sint-Katrien

Heule, Technisch Atheneum Heule

Heusden, De parel

Heusden, gemeentelijke sportbasisschool

Heusden-Zolder , Vrije lagere school Berkenbos

Heusden-Zolder, BSBO GO! Heideland

heusden-zolder, G.O. De Schans + De Luchtballon (2 vestigingen)

Heusden-Zolder, VBS Bolderberg

Heuvelland , Gemeente Heuvelland

Hever, VBS Kringeling

Heverkee, De Klare Bron

Heverlee Leuven, SBLO PARKSCHOOL TYPE 8

heverlee, basisschool OLV Evere

Heverlee, BBOG Woudlucht

Heverlee, De Klare Bron

hillegem, vbs hillegem wijnhuize borsbeke

Hoboken, Het Kompas

Hoboken, Sint-Agnes Lagere School

Hoevenen, De hooghuizers Hoevenen

Hooglede, Rotary Mercurius Roeselare

Houtem, De Groene Planeet

Houthalen, Bo Buidtelberg

Houthalen, Euroschool De Mozaïek

Houthalen-Helchteren, Gemeentebestuur Houthalen-Helchteren

houthulst, gemeentebestuur houthulst

Houthulst, Vrije basisschool Houthulst

Hove, GVLS Regina Pacis

Hove, Regina Pacis 2

Huldenberg, Den Elzas

Hulshout, Gemeentelijke Basisschool Hulshout

ICHTEGEM, VBS DE SCHATKSIT

Ieper, 3 de kleuterklas

Ieper, BSGO De Mote

Ieper, VBS Capucienen

Ieper, VBS Immaculata

Ieper, VBS SInt-Michiels

Ingelmunster, BSGO Regenboog

Ingelmunster, Gemeentebestuur Ingelmunster

Ingelmunster, Gemeentelijke basisschool De wingerd Ingelmunster

Ingelmunster, Vrije basisschool Aalbeke

Itterbeek, Gemeenteschool 't Keperke

izegem, BSGO Bellevue  Izegem

Izegem, Sint-Michielsbeweging

Izegem, Stadsbestuur Izegem

Jette, BS De Kleine Geuzen

Kalmthout, Sint-Jozefschool

Kampenhout, Gemeenteschool Het Klimtouw

Kampenhout, VGSK de boomhut

Kapellen, gilo kaart brasschaat

Kapellen, GLS De Platanen

Kapellen, Kleuterschool De Platanen

Kapellen, SmartBusi

Kapelle-op-den-Bos, VBS De Kiem

Kapelle-op-den-Bos, VBS DE PEPEL

Kapelle-op-den-Bos, Vrije Basisschool De Kiem

Keerbergen, Gemeente Keerbergen

Kerksken, VBS De Bloesem

Kessel, Basisschool Bisterveld

Kessel, Goezo! Kessel

Kessel, VBS De Ceder

Kessel-Lo, basisschool Heffel

Kessel-lo, Vrije Basisschool Boven-Lo

Kessel-Lo, Vrije Basisschool De zonnebloem

Kinrooi, Basisschool De Bommesaar

Knokke, Bassischool Mini Maks Knokke

Knokke-Heist, BSGO Mini-makz De Zeeparel

Knokke-Heist, Lokale politie Damme/Knokke-Heist

Knokke-Heist, Vrije basisschool OLVO  Heist en Ramskapelle

KOEKELARE, GVBS DE NEGENSPRONG

Koekelberg , Unescoschool Koekelberg

Koekelberg , Unescoschool Koekelberg

koekelberg, unescoschool koekelberg

Koersel, Ouderraad stedelijke basisschool Koersel

Koersel, Picardschool

Koksijde, Politiezone Westkust

Koningshooikt, Heilig Hartschool

Kontich, Abraham Hansschool gemeentelijke basisschool

Kortemark, Gemeente Kortemark

Kortemark, MMI-basisschool

Kortemark, Vrije Basisschool Elle

Kortenberg, Gemeentebestuur Kortenberg

kortessem, MPI De Dageraad

Kortessem, Mpi de dageraad

Kortrijk, Basischool Drie Hofsteden

Kortrijk, basisschool Sint-Theresia

kortrijk, Bemok

Kortrijk, Damiaanschool

kortrijk, mpi pottelberg

Kortrijk, MPI Pottelberg Kortrijk

Kruishoutem, Jeugddienst Kruishoutem

kruishoutem, vrije kleuterschool Lozer

Kuurne, Boudewijnschool

Kuurne, Centrumschool

Kuurne, De Kleine Boomgaard/De Grote Boomgaard

Kuurne, Gemeentelijke Centrumschool

Laakdal, GBS De Schans

Laakdal, Vrije Basisschool Meerlaar

Lanaken - Gellik, 't Bieske Gellik

Landen, GO! HOF PEPIJN EN WIJKSCHOOL PEPIJNTJE

Langdorp, Vrije basisschool Ourodenberg

Langemark, BS Ter Berken

lauwe, vbs de stap

Lebbeke, Basisschool GO! 't Konkelgoed

Lede, Basisschool GO! DE Kleine Prins

Ledeberg, Jenaplanschool De Kleurdoos

Ledegem, Gemeentebestuur Ledegem

leerbeek, kleuterschool leerbeel 'het nestje'

Leffinge, De bonte pier

Lembeek, BS de Klim-op

lembeek, gesubsidieerde vrije kleuterschool

lembeek, leidstarschookl

Leopoldsburg, GO Leopoldsburg

Leuven, Basisschool GO! Pee&Nel

Leuven, basisschool Paridaens

Leuven, Freinetbasisschool De Zevensprong

Leuven, Heilige Drievuldigheidscollege 1ste graadsschool

Leuven, Lagere school H.-Drievuldigheidscollege

Leuven, Sint-Jansschool

Lichtervelde, GO! Basisschool De Valke

Liedekerke, basisschool De Bij

Liedekerke, GKS Dol-Fijn

Lier, Basisschool H. Familie

Lier, GVB Sint-Ursula Lisp

LIER, Lokale politie Berlaar-Nijlen

Lier, Steinerschool Lier De Sterrendaalders

Lierde, Vrije Basisschool "Sint-Vincent"

Lille, BSGO Freinetschool De Vlindertuin

LILLE, Gemeenteschool Het Trapleerke

Lille, GVB De Springplank

Linden, vbs  de linde

Linden, VBS De Linde

Lochristi, Gemeentelijke basisschool Lochristi-Beervelde

Lochristi, VBS St.- Jozef Lochristi

Loenhout, GBS 't Blokje

Loenhout, OVK

Lokeren, Basisschool Heiende

Lokeren, Basisschool Veertjesplein

Lokeren, Boskesschool Lokeren

Lokeren, BuBao De Vinderij

Lokeren, OLVP Boskesschool

Lokeren, Stedelijke Basisschool Spoele

Lokeren, Stedelijke Basisschool Staakte

LOMBARDSIJDE, Vrije Basisschool St.-Jozef

Lommel, basisschool De Klimtoren

Lommel, Basisschool Kla4tje

Lommel, Basisschool Lutlommel  BALU

Lommel, Basisschool Sint-Jan

Lommel, Methodeschoool Dalton BS De Kleine Ontdekker

Londerzeel, Virgo Sapiens Lagere school

Loppem, Sint-Maartensschool Loppem

Lo-Reninge, Stadsbestuur Lo-Reninge

Lovendegem, GBS Lovendegem

Lovenjoel, Buitengewoon basisonderwijs Ten Desselaer

Lubbeek, Sint-Martinusschool Lubbeek

Lummen, Domino school Meldert

maarkedal, gemeente Maarkedal

Maaseik, GVB De Kornuit

maasmechelen, BuO 't kreeftje

Maasmechelen, Vrije basisschool Sint-Jan

Malle, Gemeentebestuur Malle

Malle, Gemeentelijke Basisschool De Horizon

Mariakerke, B.S.G.O. " De Wijze Eik " afdeling Casierlaan

Mariakerke, Visitatie Mariakerke

Mariakerke, vrije kleuterschool Sint-Lieven Kolegem

MARKE, Basisschool HET OPEN GROENE MARKE

Marke, BS Het Open Groene

Marke, Het Open Groene

Marke, Vrije Centrumschool Marke

Massenhoven, GBS 't Kroontje

Mazenzele, De Knipoog

Mechelen , Stadsbestuur Mechelen dienst ruimtelijke planning en mobiliteit

Mechelen, Basisschool De Puzzel

Mechelen, Basisschool Sint-Jozef Coloma

Mechelen, BSGO De Spreeuwen

Mechelen, BSGO Maurits Sabbe

Mechelen, BuSO De Beemden

Mechelen, GVB Don Bosco

Mechelen, GVBS Sint-Jozef Coloma

Mechelen, VBS Scheppers

Mechelen, Vrije basisschool DE ARK

Mechelen, VZW De Ranken - Sint-Romboutscollege Lagere School

Meerbeke, basisschool " de wonderwijzer"

Meise (Oppem), 't Schooltje van Oppem

Melle, Jeugd Rode Kruis Gentbrugge

Melsele, Vrije Lagere School Onze-Lieve-Vrouw van Gaverland vzw

Melsele, Wijgemeenschap De Vesten

Menen, Blijdhove vrije basisschool

Menen, BS De duidendpoot

Menen, Vbs binnenhof

Menen, Vrije Basisschool VLAM

Merchtem, Gemeentelijke Basisschool de Plataan

Mere, Sint-Jozefschool basisonderwijs

MERENDREE, BRUGSCHOOL

Merksem, Basisschool Het Laerhof

Merksem, GVBS JOMA

Merksem, Sint Ludgardisschool

Merksem, Sint Ludgardisschool Merksem

Merksplas, VBS Merksplas

Meulebeke, Paandersschool

Middelkerke, Bonte Pierschool

MOERZEKE, Vrije basisschool De 5-sprong

Mol, Gemeentebestuur Mol

Mol, Kleuterschool Rijpad

Mol, VZW KOM - Lagere school Rozenberg

Molenstede, Gemeentelijke Basisschool Molenstede

moorsel, bsgo faluintjes

Moorsele, BaMo

moorsele, scholengemeenschap Guldenberg

Mortsel, G.O.B. Leefschool Lieven Gevaert

Mortsel, Koninklijk Atheneum (kleuterschool + lagere school De Bolster + Middenschool) Mortsel

Muizen (Mechelen), Basisschool De Bel

Nederename, KBO Nederename

Nederhasselt, Stedelijke basisschoool De Hazelaar

Neerijse, Vrije basisschool De Bolster

Neerlinter, vrije basisschool de regenboog

Niel, Gemeentelijke Basisschool Niel

Niel, Gemeentelijke basisschool Niel

Niel-bij-As, Gemeentelijke Basisschool As

Nieuwerkerken, St Jozefscollege Eikstraat

Nieuwkerken, basisschool de droomballon

Nijlen, Gemeente Nijlen

 Ninove -Meerbeke, bs De Wonderwijzer

Ninove, BS de Kameleon

Ninove, SInt-Aloysius Basisschool

Ninove, Stedelijke basisschool De Lettertuin

Noorderwijk, Basisschool 't Klavertje

olen, basisschool Toermalijn

Olen, De Kleine Wijzer

Olen, De kleine Wijzer Olen

Olen, De kleine Wijzer Olen

Olen, VBS Toermalijn

oostakker, basisschool de letterdoos

Oostakker, EDUGO Sint-Vincentius

Oostakker, Edugo Slotendries

oostduinkerke, bubao de strandloper

Oostduinkerke, Gemeenteschool Oostduinkerke

Oostduinkerke, Vrije Basisschool Oostduinkerke

Oostende , MPIGO De Vloedlijn

Oostende, BS Vogelzang

Oostende, Gesubs.Vrije basisschool

Oostende, GO!Stene

Oostende, Hhartschool

oostende, Kunstacademie aan Zee

Oostende, MPI GO De Vloedlijn

oostende, olvo vuurtoren

Oostende, Onze - Lieve - Vrouwecollege

Oostende, Onze-Lieve-Vrouwecollege

Oostende, Onze-Lieve-Vrouwecollege

Oostende, SB A. Van Imschoot

Oosterzele, Gemeentelijke Basisschool Oosterzele

Oostkamp, basisschool Koning Boudewijn

Oostkamp, VBS Sint-Pieter

Opdorp, Kleuterschool Sint Jozef

Opglabbeek, Vrije Basisschool Floor en Tijn

Ophasselt, Vrije Basisschool Ophasselt

Opwijk, MOZA-IK

Ottenburg, GBS de Letterboom

Oudenaarde, KBO Bevere

Oudenaarde, KBO -Eine

Oudenaarde, PIVA

Oudenaarde, Politiezone Vlaamse Ardennen

Oudenaarde, School KBO-sint-Jozef

Oud-Heverlee, vrije basisschool Heilig Hart Oud-Heverlee

oud-turnhout, gbs salto

Outrijve, St.-Jan Berchmans Basisschool Outrijve

Overpelt, Clementiaanschool

Paal - Beringen, Kleuterschool Hand in Hand

Passendale, vbs De Fontein

Peer, vzw basisschool de dommelbrug

Pepingen, Gemeente Pepingen

Piringen-Tongeren, De Zevensprong

Poperinge, BS De Ster

Pulderbos, GVBS De Klaproos

Puurs - Liezele, Basisschool Liezele

Puurs, Klavertjevierschool

Puurs, Twinkelveld Kalfort -  lagere school

Puurs, Vrije kleuterschool De Regenboog Kalfort

Ramsdonk, Vrije Basisschool Karamba

Ramsel, VBS De Bolster

Ranst, GLS DE KNIPOOG

Ranst, Vrije Basisschool Annuncia-instituut

ravels, de kleine wereld

Retie, Gemeentebestuur Retie

Retie, Gemeentelijke Basisschool Retie

Riemst, Gemeente Riemst

Rijkevorsel, Gemeente RIjkevorsel

Roeselare, Sint-Lutgart

Roeselare, Vrije baisschool Sint-Lutgart

roeselare, vrije basisschool de zilverberg

Roeselare, Vrije Basisschool Lenteland

Roeselare, Vrije Basisschool Sint Jozef

Roosdaal, GBS Triangel

Ruisbroek, Vrije Basisschool De Krinkel

Rumst, VBS Sleutelhof

Rumst, Vosbergschool

Schaarbeek, BS Carolus Magnus

Schaarbeek, GO! BS Muziekladder

Schaarbeek, SCHOOL

Schaffen, GVBS Klaverdrie Schaffen

Scheldewindeke, GILO Oosterzele

Scheldewindeke, VBS Scheldewindeke

Schelle, GBS De Klim

Schelle, Sint-Lutgardisschool

Schendelbeke, VKS Madeliefje

Schilde, Sint-Ludgardis Openluchtschool

Schiplaken, De Bosuiltjes

Schoonderbuken, School: St. Jozefsschool

Schoten, Basisschool Sint - Cordula

Schoten, BSGO Deuzeldpark

Schoten, BsGO Deuzeldpark

Schoten, BsGO! Schoten

Schoten, Openluchtschool sint Ludgardis

Schoten, Sint-Eduardus

Schoten, Sint-Eduardus Schoten

Schoten, Vrije Basisschool Kindsheid Jesu

's-Gravenwezel, Vrije basisschool

Sijsele (Damme), Levenslijn Roda-Helis Damme

Sijsele, vrije basisschool Sint-Maarten

Sinaai, Catharinaschool

Sint - Niklaas, BS De Kleurboog

Sint Andries, Jeugd Rode Kruis Brugge

Sint Genesius Rode, GO Mozaiëk

Sint pieters leeuw, BSGO De groene parel

Sint Pieters woluwe, Bs de zonnewijzer

Sint- Truiden, Sint- Jan Berchmansschool

Sint-Agatha-Berchem, BS Zavelberg

Sint-Agatha-Berchem, BS Zavelput

Sint-Agatha-Berchem, Sint-Albertusschool

Sint-Agatha-Berchem, Sint-Jozefsschool

Sint-Amands, Vrije basisschool Libos

Sint-Andries, SBSO De Varens

Sint-Denijs-Westrem, Basisschool Westerhem

Sint-Eloois-Winkel, Vrije Basisschool

sint-gillis-waas, lagere school de eeckberger

Sint-Gillis-Waas, vbs de klimop

Sint-Jan-in-Eremo, VBS De Springplank

Sint-Katelijne-Waver, Gemeentebestuur Sint-Katelijne-Waver

Sint-Katelijne-Waver, Sint-Katarinaschool

Sint-Kruis, VBS De Zonnetuin

Sint-Lambrechts-Woluwe, Basisschool Voorzienigheid

Sint-Laureins, GBS De Regenboog , Sint-Laureins

Sint-Lievens-Houtem, Vrije Basisschool Sint-Lievensinstituut

Sint-Maria-Aalter, Taborschool Sint-Maria-Aalter

Sint-Niklaad, Vrije Technische Scholen BSO/TSO Sint-Niklaas

Sint-niklaas, Basischool OLVP Watermolendreef

Sint-Niklaas, Basisschool Broeders Driegaaien

Sint-Niklaas, Basisschool Broeders Driegaaien

Sint-Niklaas, Berkenboom Humaniora

Sint-Niklaas, Broeders Basisschool Nieuwstraat

Sint-Niklaas, Don Boscoschool A

Sint-Niklaas, Don Boscoschool B

Sint-Niklaas, Freinetschool De Ark

Sint-Niklaas, GVBS in het Sint-Jozef-Klein-Seminarie

Sint-Niklaas, Jonatanschool

Sint-Pieters-Leeuw, GO De Groene Parel

Sint-Truiden, Lokale politie Sint-Truiden - Gingelom - Nieuwerkerken

Sint-Truiden, 't Zonnetje Melveren

Sleidinge, Gemeentelijke Basisschool Sleidinge

Slijpe, 't Slijpertje

St Martinnusstraat 19 3870 Heers, Gemeentelijke Kleuterschool

St truiden, BSGO Engelmanshoven-Gelinden

St.Antonius-Zoersel, Gemeentelijke Basisschool Beuk & Noot

stabroek, Sint-Catharinaschool

Staden, GVB Staden

St-Andries Brugge , Basisschool St-Lodewijkscollege Zandstraat

St-Andries, BS Manitoba

Steendorp, Vrije Basisschool Sint-Henricus

Steenhuffel, GVKS De Huffeltjes

Stekene, VBS Toermalijn

St-Jans-Molenbeek, Paruckschool

Stokkem, Bs maasland

St-Truiden, BSBO De Bloesem

Temse, BS De Vierklaver

Temse, KSTS Heilig Hartschool

Temse, Sint-Amelbergaschool

Teralfene, Vrije Basisschool Sint-Jan

Terhagen, GVBS DE Wingerd Terhagen

Ternat, BSGO Horizon ternat

ternat, gbs de kiem

Ternat, Gemeentebestuur Ternat

Tervuren (Vossem), GBS Vossem

Tervuren, Mariaschool - Tervuren

Tessenderlo, VBS De Lettertrein

Tessenderlo, Wereldwijzer Hulst Tessenderlo

Testelt, Stedelijk onderwijs Scherpenheuvel-Zichem

Tielt, basisschool H.Familie

Tielt, Katholieke Hogeschool VIVES campus Tielt

Tielt-Winge ( Vlaams - Brabant ), Basisschool De Winge

Tienen, BS Vissenaken

Tienen, Provinciaal Instituut voor Secundair Onderwijs PISO

TIENEN, VIA BASISSCHOOL SINT-JOZEF

Tienen, VZW Diocesane Instituten Tienen Via basisschool Sint-Jozef

Tollembeek, geen

Tongeren, Basisschool Picpussen

Tongeren, BSGO Freinetschool De Mijlpaal

Tongeren, GBS Henis - Nerem - Piringen

Tongeren, Kleuterschool De Papschool

Tongeren, Kleuterschool De Papschool

Tongeren, Lagere school Sint-Jan

Tongerlo, VBS 't Grafiekje

Torhout, BLO DE TORRETJES

Turnhout, Freinetschool De Regenboog

Turnhout, KVR Instituut - Vorselaar

Turnhout, Sint franciscusschool

Turnhout, Sint-Pietersinstituut HSO

Ukkel, Bs Floreal

Ukkel, Vrije vlaamse Basisschool

Ukkel, Vrije Vlaamse Basisschool

Veerle, De Schans

Velm, VGB 't Vlindertje Velm

Veurne, VBS College

Vichte, Vrije Basisschool De Ranke

Viersel, Klavertje Viersel

Vilvoorde, Basisschool De Letterboom Vilvoorde

Vilvoorde, dienst jeugd Vilvoorde

Vilvoorde, Lokale Politie Vilvoorde-Machelen

Vilvoorde, SBS De Puzzel

Vilvoorde, Vrije basisschool De Biekorf

Vleteren, VBS Westouter

Vlierzele, De zonnevlier

Vlierzele, De zonnevlier

Vorst, GBS De Puzzel

Vosselaar , Kleuterschool heilig graf

Vosselaar, Gem. basisschool Centrum Vosselaar

vosselaar, gemeentebestuur Vosselaar

Vrasene, GBS De Oogappel

Waasmunster, basisschool Kouterbos

Waasmunster, GBS Waasmunster

Waasmunster, Sint-Franciscusschool

Wachtebeke, GVB Sint-Laurens

Wachtebeke, Jeugd Rode Kruis Oost-Vlaanderen

Wachtebeke, Langeledeschool

Wambeek, GBS DE KIEM

Wambeek, GBS De Kiem Wambeek

Waregem, BSGO Dol-Fijn

Waregem, Ouderraad Keukeldamschool

Waregem, Vrije basisschool Gaverke/College

Waregem, Vrije Basisschool Nieuwenhove

werken, 't hogeschooltje

Wespelaar, Vrije kleuterschool De Pit

Westende, De duinpieper

Westerlo, Basisschool De Beeltjens

Westerlo, Basisschool Het Rietje

Westerlo, GBS 'het Lo' Oevel

Westerlo, Gemeentelijke Basisschool Heultje

Westerlo, VBS De Springplank

Westrozebeke, Gemeenteschool Staden-West

Westrozebeke, Kleuterschool De Loopbrug

Wetteren (Kwatrecht), BuBaO Sint-Lodewijk

Wetteren, Basisschool Campus Kompas

Wetteren, Sint-Gertrudisbasisschool

Wetteren, Vrije basisschool Massemen

wevelgem, Gemeentelijke basisschool Wevelgem

Wevelgem, Oudercomité Wijnbergschool

Wezemaal, GBS Wezemaal

Wezembeek-Oppem, Heilig-Hartcollege

Wichelen, gemeentebestuur Wichelen

Wielsbeke, SPRINGELING Basisschool Wielsbeke

Willebroek, BSGO 't Venneke

Willebroek, Sancta Maria Basisschool

Wilrijk, Parkschool Ieperman

Wilrijk, Parkschool Ieperman

Wilrijk, Rozenkransschool

Wilrijk, SB Prins Boudewijn

Wilrijk, Stedelijke Basisschool De Letter

WILSELE, De BOSSTRAAT

Wingene, Centrumschool

Winksele, 't Snoezeltje

Wommelgem, BS De Boomgaard

Wommelgem, GBS 't Laar

Wommelgem, Gemeentebestuur Wommelgem

Wommelgem, st Johanna

Wommersom, Gemeenteschool de Zandloper

Wondelgem, Basissschool De Regenboog

Wuustwezel / Gooreind, Mater Dei Gooreind

Zaventem, BSGO De Vleugel

Zele, basisschool Heikant

Zele, VBS De Vlinderboom

Zelem, GBS Op dreef

ZELZATE, BS DE REIGERS

Zemst-Laar, GBS DE PIMPERNEL

Zeveneken, Sint - Elooischool

Zingem, VBSZ De Regenboog

Zoersel, Beuk & Noot

Zoersel, kleuterschool Antoontje

Zoersel, Klj.  Katholieke landelijke jeugd

Zomergem, Basisschool Sint-Martinus

Zomergem, Vrije Basisschool Beke

Zonhoven, Vrije Basisschool De Lettermolen

Zonhoven, Vrije Middenschool

Zonnebeke, Gemeentebestuur Zonnebeke

ZONNEBEKE, Vrije basisschool DE WIJZER

ZONNEBEKE, Vrije Basisschool DE WIJZER

Zottegem, Basisschool: de groene poort

Zottegem, GVB De Vlinder - Het Leeuwke - De Linde

Zottegem, Sint-Barabaracollege

Zottegem, Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans

Zottegem, VBS Andreasschool

Zottegem, VBS Grotenberge

Zottegem, VBS 't Waterpleintje

Zoutleeuw, GVBS Sint-Leonardus

Zoutleeuw, Sint-Leonardus

Zulte, Gemeentebestuur Zulte

Zwevegem, Vrije Centrumschool

Zwevezele, Basisschool De Horizon

Zwevezele, Vrije Katholieke Basisscholen Zwevezele

Zwijndrecht, Het Kompas